Drukarka to podstawa w każdym domu

Urządzenie HP Deskjet 1510 jest podstawowym narzędziem, idealnie odpowiadającym potrzebom każdego użytkownika. Połączenie kilku funkcji w jednym urządzeniu powinno zapewnić idealne rozwiązanie dla podstawowych potrzeb. Urządzenie HP cechuje się niezawodnością oraz bardzo dobrą jakością wydruku, co zaskarbiło sympatię wielu użytkowników.

Urządzenie wielofunkcyjne

Mimo że jest to drukarka budżetowa, nadal zapewnia doskonałe rozwiązania dla potrzeb zwykłego użytkownika. HP DeskJet 1510 – (wyjątkowa oferta) to jest typem urządzenia “all in one”. Mamy tu do czynienia z drukarką, skanerem i kopiarką. Produkt używa tuszy HP 301, dzięki czemu w wersji standardowej wydrukujemy do 165 stron kolorowych i 195 czarnych. za to wersje XL pozwalają nam osiągnąć nawet do 480 stron mono czy 330 kolorowych. Wydruk pierwszej strony w czerni, następuje w 17 sekund natomiast kolor wydrukuje się w ciągu 24 sekundy. Rozdzielczość druku kolorowego to 4800 × 1200 dpi natomiast czerń ma rozdzielczość 600 × 600.

Kopiarka wykona prawie 5 stron na minutę w czerni oraz 3 strony w kolorze. W przypadku kopiowania – czerń i koloru musimy się liczyć z rozdzielczością 600 × 300 dpi, nie jest to niestety najwyższa jakość, jednak czytelność będzie nadal na zadowalającym poziomie. W przypadku skanu dokumentu rozdzielczość optyczna jest na poziomie 1200 × 1200 ppi a sam rozmiar szyby do skanowania to 21,6 × 29,7 cm ( zbliżony Format A4), dzięki czemu wykonane skany będą bardzo czytelne i wyraziste. Skanowanie i kopiowanie na tym urządzeniu będzie spełniało potrzebę każdego niewymagającego klienta.

Produkt dla każdego

Wymiary produktu w złożeniu to 193 mm x 463 mm x 354 mm przy wadze 5 kg. Urządzenie wielofunkcyjne jest więc zgrabne i nie zajmie wiele miejsca w małych domach czy kawalerkach. Certyfikat ENERGY STAR zapewnia nam niższe koszty i niższe zużycie energii. Sam koszt eksploatacji również jest dość niewielki w przypadku używania tuszy zamiennych. Podajnik drukarki zmieści aż 60 arkuszy papieru. Urządzenie HP DeskJet 1510 to sprawdzone narzędzie dla ucznia, studenta, jak również zwykłego użytkownika. Zgrabne urządzenie dla jednorodzinnego gospodarstwa domowego, aby w pełni spełniać ich potrzeby.