Sprawdzone narzędzie do pracy-HP DeskJet 2130

Urządzenia 3 w 1 łączą w sobie wszystkie najbardziej potrzebne elementy do pracy. Drukowanie, skanowanie i kopiowanie to funkcje, które idealnie sprawdzą się dla zaspokojenia ucznia, studenta czy potrzeb zwykłego użytkownika. Dużą zaletą jest niska cena urządzenia czy niewielki koszt eksploatacji. Dlaczego warto zainteresować się tym urządzeniem?

Urządzenie dla każdego

Produkt dopasowany do potrzeb ucznia czy studenta, jego cena nie jest wygórowana dzięki czemu nie będzie ogromnym obciążeniem dla budżetu. Wydajne tusze drukarki w wielkości standardowej wystarczą do wydrukowania nawet 200 stron, za to wersje XL są w stanie wydrukować do 400 stron. Nowoczesne podzespoły pozwolą nam drukować 7,5 strony na minutę w czerni oraz 5,5 strony na w kolorze minutę. Połączenie niskiego kosztu eksploatacji z niewielką ceną urządzenia budzi zainteresowanie wielu użytkowników. Produkt ceniony jest za niską cenę oraz pracę na wysokim poziomie.

Urządzenie mimo swoich funkcji nadal jest dosyć kompaktowe. Jej wymiary w złożeniu to 425 × 304 × 149 mm a w przypadku rozłożenia będzie to 424,97 × 519,36 × 248,77 mm. przy wadze niespełna 3,5 kg. Jest to więc produkt, które wpasuje się do małego biura, kawalerki czy niedużego domu. Urządzenie w chwili zakupu jest wstępnie przygotowane do druku, ponieważ w jego odnajdziemy tusze konfiguracyjne czarne oraz kolorowe, wystarczające nam na około pierwsze sto stron.

Produkt dla dużych i małych

Jest to produkt budżetowy spełniający podstawowe założenia zwykłego użytkownika. Połączenie 3 funkcji w jednym produkcie skutecznie spełnia oczekiwania każdego klienta. Skaner oferuje nam rozdzielczość do 1200 dpi, nadal zapewniając nam ostrą czcionkę w każdym rodzaju dokumentu. Funkcja kopiarki daje nam rozdzielczość 600 × 300 dpi w mono czy kolorze. Urządzenie HP deskjet 2130 to produkt na każdą kieszeń, niskie koszty eksploatacji, niezawodność oraz wbudowane funkcje odpowiedzią na potrzebę zwykłego użytkownika.